Edith Piaf : Nem bánok meg semmit sem!
Nem bánok semmit sem Nem, nem és nem Nem, nem bánok semmit sem! Akár jó, akár nem Ami volt, minden mindegy nekem! Nem, nem és nem Nem, nem bánok semmit sem! Ami volt, szerte hullt Mind hazug, kinek kell ez a múlt? Máglyát gyújtottam én, Minden emlék tűzén Ért sok bánat, öröm Adieu, megköszönöm... Régi szerelmekért Sírni, úgyan mit ér? Mindent, mindent ha kell Előről kezdek el... Nem, nem és nem Nem, nem bánok semmit sem! Akár jó, akár nem Ami volt, minden mindegy nekem! Nem, nem és nem Nem, nem bánok semmit sem! Múlt velem nem jöhet Mert életem, ma kezdődik Veled..! Edith Piaf legismertebb dala. 1960-ban jelent meg, és azóta az emberi tartás, a megbékélés és az újrakezdés egyik legismertebb himnuszává vált. A dal központi üzenete nagyon egyszerű, mégis rendkívül erős: „Nem bánok semmit. Sem a jót, sem a rosszat. Mert mindez az életem része volt.” Piaf nem azt állítja, hogy nem érték veszteségek vagy nem követett el hibákat. Inkább azt mondja, hogy nem akar a m...